اجاره سوئیت در شیراز   منزل مبله شیراز   
 بانك مقالات آموزشي آرايشي بهداشتي بانك مقالات آموزشي آرايشي بهداشتي .

بانك مقالات آموزشي آرايشي بهداشتي

ليفت مزه چيست؟

ليفت مژه راهي مناسب براي فر كردن مژه ها يا روشي نامناسب ؟

 اين روزها بازار آرايش هاي دائمي بسيار داغ شده است ، بسياري از خانم ها تمايل دارند تا با روش هاي دايمي خود را به مدت طولاني تري آراسته نگه دارند. يكي از روشهايي كه در زيبايي چشمان هميشه مطرح بوده فر كردن مژه ها بوده است كه از قديم با دستگاهاي آرايشي امكان پذير بوده است. از آنجا كه چشم مظهر زيبايي و عنصر اصلي در چهره و زيبايي افراد محسوب مي شود، داشتن مژه هايي زيبا، بلند و حالت دار يكي از مزيت ها در داشتن چهره اي زيباست. از اين رو هميشه خانم ها سعي در حالت دار كردن مژه ها داشته اند. يكي از روشهايي كه اين روزها بسيار رواج يافته ليفت كردن مژه هاست كه براي حداقل دو ماه مژه ها را به حالت بلند و حالت دار نگه مي دارد. در اين مقاله سعي داريم تا به بررسي اين روش و مزيت ها و معايب آن بپردازيم.

بازي انفجار

ليفت مژه و چگونگي انجام آن

ليفت مژه چيست؟

ليفت مژه گزينه اي مناسب  براي پرپشتي و تقويت مژه با مواد طبيعي(كراتين،مكمل ويتامين) است. ليفت مژه در واقع يعني فر كردن، حالت دادن و رنگ كردن مژه ها با مواد است. در اين روش چون مژه از پايه فر مي شود باعث مي شود مژه ها بلندتر و زيباتر شوند. چون از مواد خاص شيميايي استفاده نمي شود و تماس با پوست ندارد اكثر خانم ها حتي خانم هاي باردار هم مي توانند از اين روش بهره گيرند.

مزاياي ليفت مژه

ماندگاري ليفت مژه چه مدت است؟

ليفت مژه ها اگر با روش درست و مناسب و مواد خوب استفاده شود براي مدت دو ماه دوام خواهد داشت و پس از آن براي ليفت مجدد مژه ها بايستي اين روش را تكرار كنيد. البته بسته به جنس مژه در افراد مختلف متفاوت است اما بطور كلي ليفت مژه تا دو ماه دوام خواهد داشت. براي ماندگاري بيشتر حتما تا 24 ساعت بعد از ليفت مژه از شستن آن خوداري كنيد تا مواد نگهدارنده كه به مژه ها زده شده كاملا جذب شوند.

ليفت مژه

چه مواردي سبب آسيب به مژه ها در حين ليفت مژه مي شود؟

در هنگام قرار گرفتن مژه ها در لورمورينگ بايد مراقب بود تا مدت زمان قرار گرفتن مژه ها در مواد بيش از حد نياز نباشد چون بدليل داشتن مشتقات الومينيوم اگر بيش از حد نياز بماند موجب سوزانده شدن مژه ها خواهد شد.


برچسب: ليفت مژه،فوايد ليفت مژه ،معايب ليفت مژه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۰۹:۰۰ توسط:نجمه باقدرت موضوع:

در تابستان چه رنگ مويي بهتر است؟

اين مقاله تلاش كرديم تا پس از بررسي از جذاب ترين و پرطرفدارترين رنگ موهاي خانم ها در سال 2018 به شما بگوييم و شما را براي داشتن رنگ موي تابستاني جذاب و زيبا آماده كنيد.

به طور كلي رنگ هايي كه رنگ موي تيره دارند براي فصل بهار و تابستان مناسب ترند.

رنگ موي خودتان را گرم تر ترجيح مي دهيد؟

رنگ balayage را در تابستان به كار ببريد. مو با يك سايه بسيار تاريك شروع مي شود و سپس به آرامي شروع به روشن شدن مي شود تا دوباره به موهاي تيره بلوند گرم تبديل شود. اين مو براي فصل بهار و تابستان مناسب خواهد بود. رنگ هايي كه نوعي گرمي را در خود دارند و مناسب فصل تابستان هستند .

رنگ موي بعدي ما براي خانمهايي است كه موهاي قرمز دارند و يا تم رنگ قرمز را دوست دارند. براي اين مدل مو، مو به عنوان يك قرمز تيره شروع مي شود و سپس به تدريج به رنگ مس نوري در مي آيد. بسياري از خانمها اين نگاه را دوست دارند چون سرگرم كننده، پر جنب و جوش و بسيار شيك است. شما مي توانيد موهايي مانند اين را زماني كه به سمت رنگ بور نيز مي رسد مجددا ريشه گيري كنيد .

رنگ بعدي هم بكار بردن رنگ هاي طلايي در پس زمينه رنگ قهوه اي است ، اگر موهايتان به رنگ قهوه اي است ميتوانيد از لايه هاي رنگي روشن و طلايي بر روي موهاي خود استفاده كنيد.

 

بهترين رنگ مو تابستاني


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۱۱:۱۸ توسط:نجمه باقدرت موضوع: